Hakkımızda

OPERATÖR Onarım Bakım İşletme Taahhüt ve Ticaret Ltd. Şti.

HAKKIMIZDAOPERATÖR, 2000 yılında Alcatel Teletaş firmasının IT Altyapı ve Operasyon Grubu ile Fabrika Bakım Onarım Bölümü elemanları tarafından kuruldu. IT altyapısı ve teknik tesis yönetimi konularında uzman kadro ile kurumsal müşterilere hizmet vermeye başladı. Özellikle çokuluslu şirketler ve büyük kurumsal müşterilerin aramakta olduğu sistematik ve analitik çalışma tarzı ile altyapı, otomasyon, eleman kiralama ve özellikle, sistem odası tasarım ve inşaası konuları ile sektörde tanınan firmamız, Türkiye' nin en büyük kuruluşlarına hizmet vermektedir. Profesyonel hizmetlerin tek çatı ve tek yönetim altında toplanması, müşterilerimizin ihtiyaç duydukları kapsamlı hizmetleri aynı kalite ve uzmanlık ile temin edebilmeleri temel prensibimizdir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti için vermiş olduğumuz çaba ve özverili çalışma tarzımız, müşterilerimizle uzun yıllara dayanan başarılı hizmetleri mümkün kılmaktadır. Global ve yerleşik bir çok firmanın, Network ve Telekomünikasyon sistemleri ile çevre birimlerinin satış, tedarik, kurulum ve satış sonrası teknik destek hizmetlerini sağlayan OPERATÖR , entegrasyon hizmeti vermiş olduğu markalarda, sertifikalı personeli ile tüm ihtiyaçlara tam destek felsefesi ile çalışmalarını sürdürmekteyiz.
MİSYONUMUZ Kurumsal bilişim altyapısının güvenli ve kesintisiz çalışması için tasarlanan Data Center merkezleri kurulumlarını yapan OPERATÖR, Uluslararası güvenlik standartlarında Data Center dizaynları ile kurumların iş sürekliliğini sağlayan, kendi içinde güvenli tasarımlar barındıran altyapı güvenliğine ilk adımı atabilmelerine destek sağlamaktadır.
VİZYONUMUZ Telekomünikasyon ve Network Teknolojileri konusunda, uzun yılların verdiği tecrübeye sahip bir ekip tarafından kurulan OPERATÖR, geçmişten gelen deneyimlerini, günümüze ve geleceğe taşıma hedefi ile hareket etmektedir