Hakkımızda

OPERATİF Telekom ve Bilgi Teknolojileri A.Ş

HAKKIMIZDA Operatif Telekom ve Bilgi Teknolojileri A.Ş Kurumların ihtiyaç duyduğu Telekomünikasyon ve Network Sistemleri, Yapısal Kablolama konularında uçtan uca çözümler ve tedarik hizmeti sağlamaktadır. Global ve yerleşik bir çok firmanın, Network ve Telekomünikasyon sistemleri ile çevre birimlerinin satış, tedarik, kurulum ve satış sonrası teknik destek hizmetlerini sağlayan OPERATİF TELEKOM , entegrasyon hizmeti vermiş olduğu markalarda, sertifikalı personeli ile tüm ihtiyaçlara tam destek felsefesi ile çalışmalarını sürdürmektedir.
MİSYONUMUZ Kurumsal bilişim altyapısının güvenli ve kesintisiz çalışması için tasarlanan Data Center merkezleri kurulumlarını yapan OPERATİF TELEKOM, Uluslararası güvenlik standartlarında Data Center dizaynları ile kurumların iş sürekliliğini sağlayan, kendi içinde güvenli tasarımlar barındıran altyapı güvenliğine ilk adımı atabilmelerine destek sağlamaktadır.
VİZYONUMUZ Telekomünikasyon ve Network Teknolojileri konusunda, uzun yılların verdiği tecrübeye sahip bir ekip tarafından kurulan Operatif Telekom ve Bilgi Teknoloji A.Ş, geçmişten gelen deneyimlerini, günümüze ve geleceğe taşıma hedefi ile hareket etmektedir.